контакт

за нас

Бозон е независна дизајн РФИД паричник компанија која производот имаат дизајн патент ЕУ. Совршена комбинација на метал алуминиумска кутија и кожа.

име:

Лили Женг

телефон:

+86-17620829600

Е-пошта:

info@gzbson.com

адреса:

соба 1609, блок 1, Jiabang Guojin центар, Не. 1, Shilong Јужна патот, Guicheng Subdistrict, Окружниот Nanhai, Foshan, Гуангдонг, Кина

име:

Лили Женг

телефон:

+86-17620829600

Е-пошта:

info@gzbson.com

адреса:

соба 1609, блок 1, Jiabang Guojin центар, Не. 1, Shilong Јужна патот, Guicheng Subdistrict, Окружниот Nanhai, Foshan, Гуангдонг, Кина

Испратите вашата порака до нас:

Прашање Сега
Прашање Сега