Anti Scan Metal Rfid Credit Card Holder

Име на производот Anti-scan metal rfid credit card holder
Материјал Aluminum alloy metal+ metal sheet
Боја Црна
Големина 101*63*9мм
Функција Издржлив, Безбедност, Анти-рид скенирање
Пакет Поли торба со црна кутија, 200парчиња / ctn
Употреба Подарок за промоција, подарок на големо, свадбен подарок, Занаети, Реклама, Колекција, Сувенир итн
Плаќање Т / Т., Paypal, Western Union, Payoneer, MoneyGram, Алибаба Плаќање за зачувување и др
Пратка Брз експрес, воздушно и морско превозување
ОЕМ & ОДМ Ние сме за поддршка на 2D &3Д дизајн.

Детали за производот

Ознаки на производот

Anti Scan Metal Rfid Credit Card Holder

Boson are offer slim metal card holder. Looking for a compact card holder with the capacity to carry more? Here it is.

Параметри на производот

Име на производот Anti-scan metal rfid credit card holder
Материјал Aluminum alloy metal+ metal sheet
Боја Црна
Големина 101*63*9мм
Функција Издржлив, Безбедност, Анти-рид скенирање
Пакет Поли торба со црна кутија, 200парчиња / ctn
Употреба Подарок за промоција, подарок на големо, свадбен подарок, Занаети, Реклама, Колекција, Сувенир итн
Плаќање Т / Т., Paypal, Western Union, Payoneer, MoneyGram, Алибаба Плаќање за зачувување и др
Пратка Брз експрес, воздушно и морско превозување
ОЕМ & ОДМ Ние сме за поддршка на 2D &3Д дизајн.

Карактеристики

1.Slim as 9mm thickness which carry 5 кредитни картички.

2.Pyramid pop up system is easy to catch credit cards

3.Card holder can hang on the magnet.

Предност

1.Работата со позната марка ќе нè натера да го разбереме процесот во големиот проект. Искусен ќе добие голема помош преку проектната комуникација и производство.

2.За Е-комерцијален бизнис, Boson ја најде длабоко побарувачката на клиентот за е-трговија и планира да ја понуди услугата за да одговара на условите.

Фабрички вовед
На бозон нашата држава-of-the-art производство и магацин центар работи на површина од 3,000 квадратни стапки.
Фабриката се фокусира на производство на високо-квалитетни носителот кожа картичка ,кожа паричникот, РФИД паричник, носителот алуминиум картичка.
Преку нашите современи производствени услуги, ние ги намалуваме вашите трошоци,
забрзајте го сопственикот на картичката на пазарот, и да ви помогне да добиете конкурентска предност.

Најчесто поставувани прашања

П1: Can you provide a free sample?
1) If you need the design by yourself, you can provide the draft to us. This sample fee will according to your design.
2) Sample making time: 7-10 денови, we will finish ASAP if urgent.
3) Sample fee will be refunded after order 50000pcs..

П2: When can I get the quotation?
А2: We will quote within 24 hours after receiving your inquiry

П3: Can we have our logo or design? Лого
А3: We are the manufacturer of OEM and ODM products, customer own logo or design are welcome.

П4. Кој е вашиот MOQ?
А4. Нормално за држачот за алуминиумска картичка, мин количина на нарачката ќе биде 500 парчиња

За пакет прилагодено, min order quantity will be 1000pcs.

Q5. Кое е вашето време за испорака?
A5. Општо 20 дена по плаќањето, тоа зависи од производите и количината.

Q6. Како да започнете во ред со вас?
A6. Најпрво, кажете ни ги вашите барања или апликација. И ние цитираме според вашите барања или нашите предлози. Потоа ги потврдувате примероците и депонирате места за нарачката. После се, организираме производство на договорен производ.

Испратите вашата порака до нас:

Прашање Сега
Прашање Сега