Држач за картички за пари од алуминиум, црна РФИД, повеќе џебни кожни паричници за мажи

Детали за производот

Ознаки на производот

Параметри на производот

Име на производот Држач за картички за пари од алуминиум, црна РФИД, повеќе џебни кожни паричници за мажи
Материјал Кожа + Алуминиум
Големина 66*17*107мм
Лого отпечатено лого / ласерско лого / UV печатење / печатење на свилен екран.
Боја Црна, Кафеав, Сива или прилагодена
MOQ 100ЕЕЗ
Водечко време 10 денови
Пакет Поли торба со црна кутија или прилагодена

1.Овој држач за картички е патентен производ што можеме да го понудиме за патент за дизајн на ЕУ за продавачот на Амазон.

2.Овој список е држач за картички од црн јаглеродни влакна со сребрена алуминиумска кутија, Ве молиме, забележете.

3.На носителот на pop-up картичката им е понудена pop-up и чекор pop-up, Ве молам, известете ме кога ќе порачате.

4.Кориснички капак, алуминиум и кутија за пакување се прифаќаат.

CNC висинско светло сечење
Држачот за картичка за сечење со високо светло непречено ќе се појави и ќе спречи картички од нула

Вовед во производството

Гуангжу Босон е совршен партнер во производството на картички што се чува од карти,торби и паричници. Седиштето на Босон е во Гуангжу Кина, со фабрики во Гуангжу & Шенжен. Трговците на големо и мало сметаат на нас да се развиваме, произведете и изворете го нивниот топол производ со сигурен квалитет по конкурентна цена.

  1. Ние сме многу запознаени со тестирање, пакување и социјални, усогласеност со квалитетот во Европа и САД. Ние можеме да ги исполниме сите стандарди по специфично барање на клиентот.
  2. Мисијата на Boson е да ги сподели нашите способности за производство и професионалност, ко-креирајте иновативен производ погоден за насочена база на клиенти на нашиот деловен партнер, и споделете го деловниот успех со нашите деловни партнери преку победничка тимска работа.

Испратите вашата порака до нас:

Прашање Сега
Прашање Сега