Factory wholesale and custom women gender pu handbag ladies single shoulder fashionable soft pu shoulder bag

Детали за производот

Ознаки на производот

Параметри на производот

Име на производот High Quality designer large female top handle satchel fashion soft leather tote handbag
Материјал PU+ Polyester
Структура shoulder bag / handbag
Големина 32*12*29цм
Тежина 0.86kg
Боја Wine red/Light grey/Light blue/Dark blue/Pink/Brown/Black/Coffee/Green
MOQ 5ЕЕЗ
Пакет Tissue Paper- Plastic Bag Then into Box/Carton
OEM/ODM Service OEM style/leather/color/size/logo/metal/lining/dust bag/package box
Водечко време 2days if in stock / 7days if customized items /15days if more than 10pcs new developing
Logo way hotstamp/silkprinting/embossed/if metal badge need 1000pcs with your logo

Детали за производот

INTERNAL STRUCTURE

ANGLE DISPLAY

Model show

Factory Introduction

Boson е совршен партнер за производство на hoder картичка,торби и паричници. Седиштето на Босон е во Гуангжу Кина, со фабрики во Гуангжу & Шенжен. Трговците на големо и мало сметаат на нас да се развиваме, произведете и изворете го нивниот топол производ со сигурен квалитет по конкурентна цена.
Ние сме многу запознаени со тестирање, пакување и социјални, усогласеност со квалитетот во Европа и САД. Ние можеме да ги исполниме сите стандарди по специфично барање на клиентот.
Мисијата на Boson е да ги споделиме нашите способности за производство и професионалност, ко-креирајте иновативен производ погоден за насочена база на клиенти на нашиот деловен партнер, и споделете го деловниот успех со нашите деловни партнери преку победничка тимска работа.

Испратите вашата порака до нас:

Прашање Сега
Прашање Сега