Фабрика за алуминиумски кожни паричници за мажи

Top1 card holder factory aluminum leather wallet on sale, let contact us.

Детали за производот

Ознаки на производот

Фабрика за алуминиумски кожни паричници за мажи

Bronze brushed button, retro& fashion

hold 11 credit cards in max.

Handmaking leather inside & outside.

Параметри на производот

Име на производот Fashion mens aluminum leather wallet factory
Материјал Retro leather
Боја Кафеав
MOQ 300ЕЕЗ
Водечко време 20 работни денови
Пакет Поли торба со црна кутија (Accepted customized)
Плаќање Т / Т., L / C, Credit Card, Alibaba payment
Shipping Express, air/sea shipping

Вовед во производството

Гуангжу Босон е совршен партнер во производството на картички што се чува од карти,торби и паричници. Седиштето на Босон е во Гуангжу Кина, со фабрики во Гуангжу & Шенжен. Трговците на големо и мало сметаат на нас да се развиваме, произведете и изворете го нивниот топол производ со сигурен квалитет по конкурентна цена.

  1. Ние сме многу запознаени со тестирање, пакување и социјални, усогласеност со квалитетот во Европа и САД. Ние можеме да ги исполниме сите стандарди по специфично барање на клиентот.
  2. Мисијата на Boson е да ги сподели нашите способности за производство и професионалност, ко-креирајте иновативен производ погоден за насочена база на клиенти на нашиот деловен партнер, и споделете го деловниот успех со нашите деловни партнери преку победничка тимска работа.

Испратите вашата порака до нас:

Прашање Сега
Прашање Сега