Оригинална кожа РФИД-блокирање на алуминиумски тенок паричник за кредитни картички за мажи

Детали за производот

Ознаки на производот

Параметри на производот

Име на производот Оригинална кожа РФИД-блокирање на алуминиумски тенок паричник за кредитни картички за мажи
Материјал Кожа + Алуминиум
Големина 66*17*107мм
Лого отпечатено лого / ласерско лого / UV печатење / печатење на свилен екран.
Боја Црна, Кафеав, Сива или прилагодена
MOQ 100ЕЕЗ
Водечко време 10 денови
Пакет Поли торба со црна кутија или прилагодена

1.Овој држач за картички е патентен производ што можеме да го понудиме за патент за дизајн на ЕУ за продавачот на Амазон.

2.Овој список е држач за картички од црн јаглеродни влакна со сребрена алуминиумска кутија, Ве молиме, забележете.

3.На носителот на pop-up картичката им е понудена pop-up и чекор pop-up, Ве молам, известете ме кога ќе порачате.

4.Кориснички капак, алуминиум и кутија за пакување се прифаќаат.

CNC висинско светло сечење
Држачот за картичка за сечење со високо светло непречено ќе се појави и ќе спречи картички од нула

Вовед во производството

Гуангжу Босон е совршен партнер во производството на картички што се чува од карти,торби и паричници. Седиштето на Босон е во Гуангжу Кина, со фабрики во Гуангжу & Шенжен. Трговците на големо и мало сметаат на нас да се развиваме, произведете и изворете го нивниот топол производ со сигурен квалитет по конкурентна цена.

  1. Ние сме многу запознаени со тестирање, пакување и социјални, усогласеност со квалитетот во Европа и САД. Ние можеме да ги исполниме сите стандарди по специфично барање на клиентот.
  2. Мисијата на Boson е да ги сподели нашите способности за производство и професионалност, ко-креирајте иновативен производ погоден за насочена база на клиенти на нашиот деловен партнер, и споделете го деловниот успех со нашите деловни партнери преку победничка тимска работа.

Испратите вашата порака до нас:

Прашање Сега
Прашање Сега