Паричник за држач за картички мини црна кожа

Slim RFID leather wallet, easy to carry. Let contact us

Детали за производот

Ознаки на производот

Паричник за држач за картички мини црна кожа

Алуминиумска картичка-пет кредитни картички (Ако картичките со иста дебелина ќе работат добро)

Leather wallet—one card position, phone stand

Параметри на производот

Име на производот Mini black leather card holder wallet
Материјал Кожа
Боја Black or Brown
MOQ 500ЕЕЗ
Водечко време 25 денови
Пакет Поли торба со црна кутија

Вовед во производството

Гуангжу Босон е совршен партнер во производството на картички што се чува од карти,торби и паричници. Седиштето на Босон е во Гуангжу Кина, со фабрики во Гуангжу & Шенжен. Трговците на големо и мало сметаат на нас да се развиваме, произведете и изворете го нивниот топол производ со сигурен квалитет по конкурентна цена.

  1. Ние сме многу запознаени со тестирање, пакување и социјални, усогласеност со квалитетот во Европа и САД. Ние можеме да ги исполниме сите стандарди по специфично барање на клиентот.
  2. Мисијата на Boson е да ги сподели нашите способности за производство и професионалност, ко-креирајте иновативен производ погоден за насочена база на клиенти на нашиот деловен партнер, и споделете го деловниот успех со нашите деловни партнери преку победничка тимска работа.

Испратите вашата порака до нас:

Прашање Сега
Прашање Сега