OEM Wholesale Black Men Backpack High Quality Waterproof Laptop Backpack

Детали за производот

Ознаки на производот

Параметри на производот

Име на производот Laptop Notebook Laptop USB Output Waterproof Nylon Multi-functional Business Men Travelling Backpack Bag
Материјал Oxford+Polyester
Карактеристики Waterproof, breathable, wear-resistant, lighten, shock-proof
Големина 30*10*41цм
Тежина 0.75kg
Боја Црна
MOQ 10ЕЕЗ
Водечко време 3 денови
Пакет Поли торба со црна кутија

Детали за производот

Model show

Боја

Factory Introduction

Boson е совршен партнер за производство на hoder картичка,торби и паричници. Седиштето на Босон е во Гуангжу Кина, со фабрики во Гуангжу & Шенжен. Трговците на големо и мало сметаат на нас да се развиваме, произведете и изворете го нивниот топол производ со сигурен квалитет по конкурентна цена.
Ние сме многу запознаени со тестирање, пакување и социјални, усогласеност со квалитетот во Европа и САД. Ние можеме да ги исполниме сите стандарди по специфично барање на клиентот.
Мисијата на Boson е да ги споделиме нашите способности за производство и професионалност, ко-креирајте иновативен производ погоден за насочена база на клиенти на нашиот деловен партнер, и споделете го деловниот успех со нашите деловни партнери преку победничка тимска работа.

Испратите вашата порака до нас:

Прашање Сега
Прашање Сега