Slim Mens Rfid Wooden Business Card Holder

Име на производот slim mens rfid wooden business card holder
Материјал Aluminum alloy metal+wooden
Боја Црна
Големина 101*63*9мм
Функција Издржлив, Безбедност, Анти-рид скенирање
Пакет Поли торба со црна кутија, 200парчиња / ctn
Употреба Подарок за промоција, подарок на големо, свадбен подарок, Занаети, Реклама, Колекција, Сувенир итн
Плаќање Т / Т., Paypal, Western Union, Payoneer, MoneyGram, Алибаба Плаќање за зачувување и др
Пратка Брз експрес, воздушно и морско превозување
ОЕМ & ОДМ Ние сме за поддршка на 2D &3Д дизајн.

Детали за производот

Ознаки на производот

Slim Mens Rfid Wooden Business Card Holder

This card holder is a slim credit card organized case. Looking for a compact cardholder with the capacity to carry more? Here it is.

Параметри на производот

Име на производот slim mens rfid wooden business card holder
Материјал Aluminum alloy metal+wooden
Боја Црна
Големина 101*63*9мм
Функција Издржлив, Безбедност, Анти-рид скенирање
Пакет Поли торба со црна кутија, 200парчиња / ctn
Употреба Подарок за промоција, подарок на големо, свадбен подарок, Занаети, Реклама, Колекција, Сувенир итн
Плаќање Т / Т., Paypal, Western Union, Payoneer, MoneyGram, Алибаба Плаќање за зачувување и др
Пратка Брз експрес, воздушно и морско превозување
ОЕМ & ОДМ Ние сме за поддршка на 2D &3Д дизајн.

Карактеристики

1.Push button is easy for using.

2.Излезете кредитна картичка непречено.

3.Only 9mm thickness and holds 5 кредитни картички.

Предност:

1.Работата со позната марка ќе нè натера да го разбереме процесот во големиот проект. Искусен ќе добие голема помош преку проектната комуникација и производство.

2.За Е-комерцијален бизнис, Boson ја најде длабоко побарувачката на клиентот за е-трговија и планира да ја понуди услугата за да одговара на условите.

Фабрички вовед


На бозон нашата држава-of-the-art производство и магацин центар работи на површина од 3,000 квадратни стапки.
Фабриката се фокусира на производство на високо-квалитетни носителот кожа картичка ,кожа паричникот, РФИД паричник, носителот алуминиум картичка.
Преку нашите современи производствени услуги, ние ги намалуваме вашите трошоци,
забрзајте го сопственикот на картичката на пазарот, и да ви помогне да добиете конкурентска предност.

Најчесто поставувани прашања:

П1: Can you provide a free sample?
1) If you need the design by yourself, you can provide the draft to us. This sample fee will according to your design.
2) Sample making time: 7-10 денови, we will finish ASAP if urgent.
3) Sample fee will be refunded after order 50000pcs..

П2: When can I get the quotation?
А2: We will quote within 24 hours after receiving your inquiry

П3: Can we have our logo or design? Лого
А3: We are the manufacturer of OEM and ODM products, customer own logo or design are welcome.

П4. Кој е вашиот MOQ?
А4. Нормално за држачот за алуминиумска картичка, мин количина на нарачката ќе биде 500 парчиња

За пакет прилагодено, min order quantity will be 1000pcs.

Q5. Кое е вашето време за испорака?
A5. Општо 20 дена по плаќањето, тоа зависи од производите и количината.

Q6. Како да започнете во ред со вас?
A6. Најпрво, кажете ни ги вашите барања или апликација. И ние цитираме според вашите барања или нашите предлози. Потоа ги потврдувате примероците и депонирате места за нарачката. После се, организираме производство на договорен производ.

Испратите вашата порака до нас:

Прашање Сега
Прашање Сега