Waterproof Oxford Men Multi-functional Leisure USB Port Charging Student Custom Laptop Backpack Bag

Детали за производот

Ознаки на производот

Параметри на производот

Име на производот Hot Sale Water Resistant Backpack Laptop Business Sports School
Материјал Oxford+Polyester
Карактеристики Waterproof, breathable, wear-resistant, lighten, shock-proof
Големина 29*10*43цм
Тежина 0.7kg
Боја Црна, Blue, Grey
MOQ 10ЕЕЗ
Водечко време 3 денови
Пакет Поли торба со црна кутија

Детали за производот

Model show

Боја

Factory Introduction

Boson е совршен партнер за производство на hoder картичка,торби и паричници. Седиштето на Босон е во Гуангжу Кина, со фабрики во Гуангжу & Шенжен. Трговците на големо и мало сметаат на нас да се развиваме, произведете и изворете го нивниот топол производ со сигурен квалитет по конкурентна цена.
Ние сме многу запознаени со тестирање, пакување и социјални, усогласеност со квалитетот во Европа и САД. Ние можеме да ги исполниме сите стандарди по специфично барање на клиентот.
Мисијата на Boson е да ги споделиме нашите способности за производство и професионалност, ко-креирајте иновативен производ погоден за насочена база на клиенти на нашиот деловен партнер, и споделете го деловниот успех со нашите деловни партнери преку победничка тимска работа.

Испратите вашата порака до нас:

Прашање Сега
Прашање Сега