• 01

  Përshtatje

  Të gjitha të produktit mund të personalizohet. Ju mund të shtoni shenjën tuaj tregtare për të produktit, paketë, ju falënderoj kartë dhe broshurë.

 • 02

  SMALL RENDI

  Ne ofrojmë shërbime të vogla të prodhimit të vëllimit të vetme për të shmangur problemet e inventarit,Ju mund të vendos rendin e vogël për provë reagimet e tregut.

 • 03

  të shpejtë të dorëzojë

  mallrave të aksioneve me logo lazer, ju mund të merrni atë në 3-5 dite pune. produkteve të përpunuara, transportohen në 7-20 ditë.

 • 04

  PATENTIM

  Ne do të aplikojë të drejtën e patentës në botë për të mbrojtur dobi klientit tonë.

Produkte të reja

 • ft katror të
  Mall prodhimit

 • mujor
  prodhim

 • patenta &
  Raporti provë

 • Partners gjithë
  Bota

pse na zgjodhet ne

 • dizajni

  Paketë dizajn nga koncepti për komercializimit Kur është fjala për portofolin, ajo është cilësia e dizajnit që e bën qëndrimin tuaj pika ose bien. Ju duhet një ekip krijuese të projektimit për të ju ndihmuar në transformimin e idenë tuaj në praktikë.

 • E-commerce shërbimit

  Ne ofrojmë shërbim të veçantë të përshtatur për e-commerce shitësit, duke përfshirë etiketë, paketë, faleminderit kartë, e dorëzimit depo dhe etj.

 • Pas sherbimit te shitjes

  Çdo ndihmë që ju duhet, kudo, kur. Shërbimit në të gjithë jetëgjatësi e produktit tuaj

Blog ynë

 • Si te zgjidhni një mbajtës kartëvizitë?

  Pa marrë parasysh se çfarë lloj pune, procesi i shkëmbimit kartat e biznesit është e domosdoshme. Kur ju merrni një kartë të pastër të biznesit nga mbajtësi i hollë kartëvizitë, pala tjetër ka pohuar në heshtje në zemrën tuaj. prandaj, një mbajtës gjobë kartëvizitë është destinacioni më i mirë për kartat e biznesit. Atëherë unë do të prezantoj disa të përbashkëta të biznesit materialet Mbajtësi Card. ...

 • Historia e mbajtësit e kartës të biznesit

  Si një bartës i ekranit të koncentruar e të dhënave personale, për njerëzit e biznesit, një kartë elegant biznesit mund të jetë hapi i parë për të hapur një derë të rëndësishme të biznesit. Dhe në qoftë se ju tërheq një kartëvizitë nga një portofol fryrë apo nga xhepi juaj, ajo ndihet rastësor apo papjekur-në këtë kohë, ju keni nevojë për një kartëvizitë mbajtëse që të përputhet. "Çdo ...

 • Si te zgjidhni portofolin që ju përshtatet?

  Herën e fundit kam futur klasifikimin e kuletat. Të ballafaquar me kaq shumë lloje të ndryshme të kuletat, si duhet të zgjedhin portofolin që i përshtatet na? Këtë herë unë do të çojë të gjithë për të parë se si ne duhet të zgjedhin për t'u përballur me aq shumë kuletat Zgjedhja e portofolin: 1. Një portofolin e mirë duhet të jetë bërë prej lëkure natyrore, nëse ajo është e zakonshme cowhide,...

 • Lloji i portofolin

  Kuleta, Wallet në anglisht, janë përdorur për të mbajtur të holla, dhe shumë njerëz të vënë kartat e identitetit apo licencave shoferit. njerëzit modernë përdorin paratë letër. Fjala Wallet do të thotë një pako banesë përmban para letër. type Wallet: Wallet gjirit (gjoksi wallet, portofolin e gjatë, quhet teorikisht një qese gjirit nuk është problem) Kjo portofolin drejtkëndëshe ngushtë është një stil klasik, para…

Enquiry TANI