Kuleta e zezë e lëkurës Rfid me mbajtës të kartës së identitetit

Factory wholesale best quality RFID blocking wallet, know more, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Kuleta e zezë e lëkurës Rfid me mbajtës të kartës së identitetit

Aluminum card case-five credit cards (If cards with same thickness will work well)

Leather wallet—Two cards position, one pocket for banknotes, one ID card position

Parametrat e produktit

Emri i produktit Brown leather rfid wallet with ID card holder
Materiali Lëkure
Ngjyrë Black/Brown
MOQ 500copë
Koha e plumbit 25 ditë
Paketa Çantë poli me kuti të zezë

Hyrje në fabrikë


Në Boson tona shtet-e-artit-prodhimit dhe depo qendra vepron në një sipërfaqe prej 3,000 këmbët katrore. Bimore fokusohet në prodhimin e mbajtësit me cilësi të lartë kartë lëkure ,lëkurë portofolin, portofolin RFID, aluminum card holder.Through our modern manufacturing services, Ne të zvogëluar shpenzimet tuaja, përshpejtojë mbajtësin e kartës tuaj në treg, dhe të ju ndihmojë të fitojë një avantazh konkurrues.

FAQ:

1.How can I choose leather style?

A: Normally we will offer the leather on stocks for you reference, or you can show us what you want.

2.How can I get the sample to checking your quality?

A: After the price confirmation, you can require for samples to check our product’s quality. If the sample have stocks, we will offer it free to you. If the sample need fresh making, there need to charge.

3.Whatcan I get the price?

A: We usually quote within 24 hours after we get your inquiry. If you are very urgent to get the price, please tell us in your email so that we will arrange it in advance.

3.What is your term of the delivery?

A: We accepted EXW, FOB, CIF. You can choose the one which is the most convenient or cost effective for you.

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Enquiry TANI
Enquiry TANI