Chic Vegan PU Leather Litchi Pattern Tote Shoulder Bag Big Capacity Tassel Handbag Purse for Woman

Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Parametrat e produktit

Emri i produktit Chic Vegan PU Leather Litchi Pattern Tote Shoulder Bag Big Capacity Tassel Handbag Purse for Woman
Materiali PU
Struktura Single shoulder bag/ Hand Bag
Madhësia 38*10*31cm
Pesha 0.4kg
Ngjyrë E zezë, Rozë, Gri, Blu, Gold, Silver, Champagne
MOQ 5copë
Paketa Tissue Paper- Plastic Bag Then into Box/Carton
OEM/ODM Service OEM style/leather/color/size/logo/metal/lining/dust bag/package box
Koha e plumbit 2days if in stock / 7days if customized items /15days if more than 10pcs new developing
Logo way hotstamp/silkprinting/embossed/if metal badge need 1000pcs with your logo

Detaje të Produktit

INTERNAL STRUCTURE

ANGLE DISPLAY

Model show

Factory Introduction

Boson është partneri perfekt i prodhimit të kartës hoder,çanta dhe kuleta. Boson ka selinë në Guangzhou të Kinës, me fabrika në Guangzhou & Shenzhen. Shitësit me shumicë dhe shitës me pakicë kanë besim tek ne për tu zhvilluar, prodhojnë dhe burojnë produktin e tyre me cilësi të besueshme të nxehtë me çmim konkurrues.
Ne jemi shumë të njohur me testimin, ambalazhe dhe sociale, pajtueshmëria e cilësisë në Evropë dhe SHBA. Ne mund të plotësojmë të gjitha standardet sipas kërkesës specifike të klientit.
Misioni i Boson është të ndajë aftësinë dhe profesionalizmin tonë prodhues, bashkë-krijoni një produkt inovativ që është i përshtatshëm për bazën e klientëve në shënjestër të partnerit tonë të biznesit, dhe ndajmë suksesin e biznesit me partnerët tanë të biznesit përmes punës ekipore fitimprurëse.

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Enquiry TANI
Enquiry TANI