Fabrika e portofolit prej lëkure alumini për burra të modës

Top1 card holder factory aluminum leather wallet on sale, let contact us.

Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Fabrika e portofolit prej lëkure alumini për burra të modës

Bronze brushed button, retro& fashion

hold 11 credit cards in max.

Handmaking leather inside & outside.

Parametrat e produktit

Emri i produktit Fashion mens aluminum leather wallet factory
Materiali Retro leather
Ngjyrë Kafe
MOQ 300copë
Koha e plumbit 20 dite pune
Paketa Çantë poli me kuti të zezë (Pranohet e personalizuar)
Pagesa T / T, L/C, Credit Card, Alibaba payment
Transporti detar Shpreh, transporti ajror / detar

Hyrja në prodhim

Guangzhou Boson është partneri perfekt i prodhimit të kartës hoder,çanta dhe kuleta. Boson ka selinë në Guangzhou të Kinës, me fabrika në Guangzhou & Shenzhen. Shitësit me shumicë dhe shitës me pakicë kanë besim tek ne për tu zhvilluar, prodhojnë dhe burojnë produktin e tyre me cilësi të besueshme të nxehtë me çmim konkurrues.

  1. Ne jemi shumë të njohur me testimin, ambalazhe dhe sociale, pajtueshmëria e cilësisë në Evropë dhe SHBA. Ne mund të plotësojmë të gjitha standardet sipas kërkesës specifike të klientit.
  2. Misioni i Boson është të ndajë aftësinë dhe profesionalizmin tonë prodhues, bashkë-krijoni një produkt inovativ që është i përshtatshëm për bazën e klientëve në shënjestër të partnerit tonë të biznesit, dhe ndajmë suksesin e biznesit me partnerët tanë të biznesit përmes punës ekipore fitimprurëse.

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Enquiry TANI
Enquiry TANI