shtëpi » Produkt » portofol » Kuleta lëkure gruaje » Gratë origjinale prej lëkure RFID që bllokojnë mbajtësin e kartës së zinxhirit lule pikturuar çantën e kartës së kreditit të organit të portofolit

Gratë origjinale prej lëkure RFID që bllokojnë mbajtësin e kartës së zinxhirit lule pikturuar çantën e kartës së kreditit të organit të portofolit

Ideal Gift: For your friends or family to organize their daily cards well. It doesn't matter for the Christmas present, graduation, birthday, and other special days, this card holder is the right one.

Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

First layer cowhide, delicate birds and floral motif, structured hardware, soft wrist strap, 3 colors to choose

Parametrat e produktit

Emri i produktit customizable logo flower genuine leather credit card holder for women coin purse
Materiali Lëkure
Struktura24 10 lojëra elektronike për karta, 2 xhepat e monedhave
Madhësia 11*7.5*2.5cm
Pesha 85g
Ngjyrë Trëndafili i Artë, Trëndafili i argjendtë, Pilivesa
MOQ 10copë
Koha e plumbit 3 ditë
Paketa Çantë poli me kuti të zezë

Detaje të Produktit

Ngjyrë

Hyrje në fabrikë

Boson është partneri perfekt i prodhimit të kartës hoder,çanta dhe kuleta. Boson ka selinë në Guangzhou të Kinës, me fabrika në Guangzhou & Shenzhen. Shitësit me shumicë dhe shitës me pakicë kanë besim tek ne për tu zhvilluar, prodhojnë dhe burojnë produktin e tyre me cilësi të besueshme të nxehtë me çmim konkurrues.
Ne jemi shumë të njohur me testimin, ambalazhe dhe sociale, pajtueshmëria e cilësisë në Evropë dhe SHBA. Ne mund të plotësojmë të gjitha standardet sipas kërkesës specifike të klientit.
Misioni i Boson është të ndajë aftësinë dhe profesionalizmin tonë prodhues, bashkë-krijoni një produkt inovativ që është i përshtatshëm për bazën e klientëve në shënjestër të partnerit tonë të biznesit, dhe ndajmë suksesin e biznesit me partnerët tanë të biznesit përmes punës ekipore fitimprurëse.

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Enquiry TANI
Enquiry TANI