Kuleta lëkure për burra, Smart Custom Rfid Bllokimi Portofol prej lëkure origjinale prej lëkure për burra

Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Parametrat e produktit

Emri i produktit Kuleta lëkure për burra, Smart Custom Rfid Bllokimi Portofol prej lëkure origjinale prej lëkure për burra
Materiali Lëkure + Aluminum
Madhësia 66*17*107mm
Logo debossed logo/laser logo/uv printing / silk screen printing.
Ngjyrë E zezë, Kafe, Grey or customized
MOQ 100copë
Koha e plumbit 10 ditë
Paketa Poly bag with black box or customized

1.This card holder is patent product which we can offer EU design patent to amazon seller.

2.This listing is black carbon fiber card holder with silver aluminum box, please noted.

3.Pop up card holder have been offer A pop up and step pop up, please let me know when you place an order.

4.Customized cover, aluminum and package box are accepted.

CNC Hight Light Cutting
CNC high light cutting card holder will pop up smoothly and prevent cards from scratch

Hyrja në prodhim

Guangzhou Boson është partneri perfekt i prodhimit të kartës hoder,çanta dhe kuleta. Boson ka selinë në Guangzhou të Kinës, me fabrika në Guangzhou & Shenzhen. Shitësit me shumicë dhe shitës me pakicë kanë besim tek ne për tu zhvilluar, prodhojnë dhe burojnë produktin e tyre me cilësi të besueshme të nxehtë me çmim konkurrues.

  1. Ne jemi shumë të njohur me testimin, ambalazhe dhe sociale, pajtueshmëria e cilësisë në Evropë dhe SHBA. Ne mund të plotësojmë të gjitha standardet sipas kërkesës specifike të klientit.
  2. Misioni i Boson është të ndajë aftësinë dhe profesionalizmin tonë prodhues, bashkë-krijoni një produkt inovativ që është i përshtatshëm për bazën e klientëve në shënjestër të partnerit tonë të biznesit, dhe ndajmë suksesin e biznesit me partnerët tanë të biznesit përmes punës ekipore fitimprurëse.

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Enquiry TANI
Enquiry TANI