Kuleta e mbajtësit të kartave Mini prej lëkure të zezë

Slim RFID leather wallet, easy to carry. Let contact us

Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Kuleta e mbajtësit të kartave Mini prej lëkure të zezë

Aluminum card case-five credit cards (If cards with same thickness will work well)

Leather wallet—one card position, phone stand

Parametrat e produktit

Emri i produktit Mini black leather card holder wallet
Materiali Lëkure
Ngjyrë Black or Brown
MOQ 500copë
Koha e plumbit 25 ditë
Paketa Çantë poli me kuti të zezë

Hyrja në prodhim

Guangzhou Boson është partneri perfekt i prodhimit të kartës hoder,çanta dhe kuleta. Boson ka selinë në Guangzhou të Kinës, me fabrika në Guangzhou & Shenzhen. Shitësit me shumicë dhe shitës me pakicë kanë besim tek ne për tu zhvilluar, prodhojnë dhe burojnë produktin e tyre me cilësi të besueshme të nxehtë me çmim konkurrues.

  1. Ne jemi shumë të njohur me testimin, ambalazhe dhe sociale, pajtueshmëria e cilësisë në Evropë dhe SHBA. Ne mund të plotësojmë të gjitha standardet sipas kërkesës specifike të klientit.
  2. Misioni i Boson është të ndajë aftësinë dhe profesionalizmin tonë prodhues, bashkë-krijoni një produkt inovativ që është i përshtatshëm për bazën e klientëve në shënjestër të partnerit tonë të biznesit, dhe ndajmë suksesin e biznesit me partnerët tanë të biznesit përmes punës ekipore fitimprurëse.

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Enquiry TANI
Enquiry TANI