OEM shumicë me shumicë OEM shpinës Laptop i papërshkueshëm nga uji i papërshkueshëm nga uji

Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Parametrat e produktit

Emri i produktit Laptop Notebook Laptop USB Output Waterproof Nylon Multi-functional Business Men Travelling Backpack Bag
Materiali Oxford+Polyester
Features Waterproof, breathable, wear-resistant, lighten, shock-proof
Madhësia 30*10*41cm
Pesha 0.75kg
Ngjyrë E zezë
MOQ 10copë
Koha e plumbit 3 ditë
Paketa Çantë poli me kuti të zezë

Detaje të Produktit

Model show

Ngjyrë

Factory Introduction

Boson është partneri perfekt i prodhimit të kartës hoder,çanta dhe kuleta. Boson ka selinë në Guangzhou të Kinës, me fabrika në Guangzhou & Shenzhen. Shitësit me shumicë dhe shitës me pakicë kanë besim tek ne për tu zhvilluar, prodhojnë dhe burojnë produktin e tyre me cilësi të besueshme të nxehtë me çmim konkurrues.
Ne jemi shumë të njohur me testimin, ambalazhe dhe sociale, pajtueshmëria e cilësisë në Evropë dhe SHBA. Ne mund të plotësojmë të gjitha standardet sipas kërkesës specifike të klientit.
Misioni i Boson është të ndajë aftësinë dhe profesionalizmin tonë prodhues, bashkë-krijoni një produkt inovativ që është i përshtatshëm për bazën e klientëve në shënjestër të partnerit tonë të biznesit, dhe ndajmë suksesin e biznesit me partnerët tanë të biznesit përmes punës ekipore fitimprurëse.

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Enquiry TANI
Enquiry TANI