shtëpi » Produkt » Çantë » backpacks » provë me shumicë me porosi të ujit Biznes Udhëtoni paketën e baterisë USB për burra që po ngarkon anta e shpinës së laptopit

provë me shumicë me porosi të ujit Biznes Udhëtoni paketën e baterisë USB për burra që po ngarkon anta e shpinës së laptopit

Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Parametrat e produktit

Emri i produktit Backpack men’s casual fashion trend computer backpack USB charging business men’s bag student simple bag
Materiali Oxford+Polyester
Features Waterproof, breathable, wear-resistant, lighten, shock-proof
Madhësia 30*11*42cm
Pesha 0.82kg
Ngjyrë Gri, Bown, E zezë
MOQ 10copë
Koha e plumbit 3 ditë
Paketa Çantë poli me kuti të zezë

Detaje të Produktit

Model show

Ngjyrë

Factory Introduction

Boson është partneri perfekt i prodhimit të kartës hoder,çanta dhe kuleta. Boson ka selinë në Guangzhou të Kinës, me fabrika në Guangzhou & Shenzhen. Shitësit me shumicë dhe shitës me pakicë kanë besim tek ne për tu zhvilluar, prodhojnë dhe burojnë produktin e tyre me cilësi të besueshme të nxehtë me çmim konkurrues.
Ne jemi shumë të njohur me testimin, ambalazhe dhe sociale, pajtueshmëria e cilësisë në Evropë dhe SHBA. Ne mund të plotësojmë të gjitha standardet sipas kërkesës specifike të klientit.
Misioni i Boson është të ndajë aftësinë dhe profesionalizmin tonë prodhues, bashkë-krijoni një produkt inovativ që është i përshtatshëm për bazën e klientëve në shënjestër të partnerit tonë të biznesit, dhe ndajmë suksesin e biznesit me partnerët tanë të biznesit përmes punës ekipore fitimprurëse.

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Enquiry TANI
Enquiry TANI